Drugi dzień ścigania najmłodszych na Moto Arenie
Podczas 15. rundy Drużynowego Pucharu Ekstraligi 500R w Łodzi najlepiej zaprezentowali się juniorzy z Rybnika, którzy zdobyli komplet 30 punktów. Duet Wiktor Klecha – Franciszek Szczyrba był tego dnia bezbłędny i w każdym swoim starcie przywoził dla drużyny po pięć punktów.
Drugie miejsce zajęły Wilki Krosno z dorobkiem 25 punktów. Reprezentanci H. Skrzydlewska Orła Łódź zgromadzili natomiast 20 „oczek”. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Fabian Brożyna, który wywalczył 15 punktów (1,3,3,2,3,3). Z kolei Maksymilian Brożyna zakończył zawody z wynikiem 5+2 (0,1,2*,0,2*,0).
Na czwartej pozycji uplasowali się juniorzy z Poznania z dorobkiem 16 punktów. Drużyna z Bydgoszczy zdobyła 15 „oczek”, Polonia Piła zakończyła turniej z 10 punktami, natomiast Stal Rzeszów wywalczyła 8 punktów.
Fot.: Borys Wierstakow

