Nietrafiona zmiana przed biegami nominowanymi
Oliver Berntzon o meczu w Poznaniu:
Było bardzo dobrze aż do ostatniego wyścigu. Myślę, że tak można to krótko podsumować. Jeśli chodzi o chłopaków w czternastym biegu, to nie wiem dokładnie, co tam się wydarzyło. Ja natomiast czułem się nieco gorzej w trzynastym starciu, dlatego zdecydowałem się na niewielką korektę w motocyklu przed ostatnim wyjazdem na tor. Uważałem, że to właściwa decyzja, ale niestety okazało się inaczej.
O miejscu w tabeli:
Myślę, że od początku wszyscy wierzyliśmy w ten zespół. Po pierwszych meczach zobaczyliśmy, że realnie mamy szansę na regularne zdobywanie punktów. Oczywiście trudno będzie utrzymać się na samym szczycie tabeli przez cały sezon, ale będziemy o to walczyć. Jak na razie całkiem dobrze radzimy sobie na wyjazdach, mamy dwa remisy. Dzisiejszy wynik odczuwamy co prawda jak porażkę, ale mimo wszystko dopisujemy jeden punkt do tabeli, co jest pozytywnym akcentem.

