15/06/2026
Start News Przegraliśmy z lepszymi

Przegraliśmy z lepszymi

Andreas Lyager po przegranej w Bydgoszczy.
Lyager

Jaki był Twój cel przed tym spotkaniem?

Przyjechałem tutaj po 12 punktów, ale się nie udało. Na początku trochę się męczyłem, potem znalazłem lepsze ustawienia, a w czwartym biegu nie trafiłem z ustawieniami motocykla. Później wróciłem do gry i dokończyłem całkiem nieźle, choć przez całe spotkanie zmagałem się z problemami.

 

Jak się teraz czujesz?

Niezbyt dobrze. Fajnie byłoby nacisnąć ich trochę mocniej, niż to zrobiliśmy, ale nam się nie udało. Mają mocny skład i dziś byli po prostu szybsi, więc przegraliśmy z lepszą drużyną.

 

Jak będziecie się przygotowywać do meczu w fazie play-down?

Musimy wziąć się w garść, przeprowadzić więcej treningów i ustawić sprzęt tak, by nie popełnić tych samych błędów.

Wstecz