Przegraliśmy z lepszymi
Jaki był Twój cel przed tym spotkaniem?
Przyjechałem tutaj po 12 punktów, ale się nie udało. Na początku trochę się męczyłem, potem znalazłem lepsze ustawienia, a w czwartym biegu nie trafiłem z ustawieniami motocykla. Później wróciłem do gry i dokończyłem całkiem nieźle, choć przez całe spotkanie zmagałem się z problemami.
Jak się teraz czujesz?
Niezbyt dobrze. Fajnie byłoby nacisnąć ich trochę mocniej, niż to zrobiliśmy, ale nam się nie udało. Mają mocny skład i dziś byli po prostu szybsi, więc przegraliśmy z lepszą drużyną.
Jak będziecie się przygotowywać do meczu w fazie play-down?
Musimy wziąć się w garść, przeprowadzić więcej treningów i ustawić sprzęt tak, by nie popełnić tych samych błędów.

